Tai Chi Chuan - Chi Kung - Nei Kung
100 napos kihívás

Tai Chi edzések, tanfolyamok

Alább a Viking által tartott, heti rendszerességű Tai Chi Chuan edzéseket, gyakorlásokat találod.

A Tai Chi Chuan (Tai Ji Quan) és Chi Kung (Qi Gong) gyakorlása a Fizikai – Testi (Jing), Lelki – Érzelmi – Energetikai EQ (Chi), és Tudatossági – Szellemi SQ (Shen) egyensúly helyreállításának és megőrzésének, a teljesítőképesség visszaszerzésének, megőrzésének, fenntartásának és fokozásának a módja.

A Tai Chi Chuan (Tai Ji Quan) és Chi Kung (Qi Gong) edzések és gyakorlások segítenek Neked, ha javítani szeretnél a morálodon, ha változni szeretnél, vagy változtatnál a hatékonyságodon, ha egészségesebb és hatékonyabb szeretnél lenni, hogy jobb Fizikai – Testi (Jing), Érzelmi – Energetikai EQ (Chi), és Tudatossági – Szellemi SQ (Shen) minőségben, egészségesebben és hatékonyabban működhessen a szervezeted! Ehhez a Tai Chi Chuan (Tai Ji Quan, a Chi Kung (Qi Gong) – Nei Kung, és a Meditáció módszerei, eszközök lehetnek ehhez számodra.

 

Jelentkezz a Teljesen Kezdő Tai Chi és Chi Kung edzésre, Alaptanfolyamra!

A következő Teljesen Kezdő személyes edzéshez novembertől csatlakozhatsz!

Regisztrálj most!

 

Kedden

Teljesen Kezdő, Újrakezdő csoport – 2023. november 7-től.
A csoport indul Budapest belvárosában, fedett helyszínen, jól megközelíthető helyszínen, Gyere Te is!

Keddi Teljesen kezdő, Alapozó Tai Chi és Chi Kung Alaptanfolyam Budapesten, novembertől fedett helyszínen 17:45-19:15 óráig

Keddi Kezdő, Újrakezdő Tai Chi Chuan edzés Budapesten, 17:45-19:15

Keddi 48 Pusztakezes és 27 Szablya Forma Tai Chi Chuan edzés Budapesten, 19:00-20:30

Átkerülnek a keddi napra:

Szerdai Teljesen kezdő, Alapozó Tai Chi és Chi Kung edzés, alaptanfolyam Budapesten, 19:00-20:30 óráig

Szerdai Kezdő, Újrakezdő Tai Chi Chuan edzés Budapesten, 19:00-20:30

Szerdán

Szerdai Specialista, Haladó Tai Chi Chuan csoport, 17:45-19:45

Szerdai Haladó Tai Chi Chuan csoport Budapesten, 17:45-19:45

Átkerülnek a szerda napra:

Keddi Haladó Tai Chi Chuan csoport Budapesten, 17:45-19:45

Csütörtökön

Zoomon Online Felvételről – egyéni kezdéssel, a jelentkezésed utáni első csütörtöktől –
Csütörtöki Teljesen kezdő, Alapozó Online Tai Chi  és Chi Kung edzés, alaptanfolyam Zoomon Online Felvételről, 18:30-20:00 óráig

Jelentkezz most!

 

Már Online is!

Chi Kung gyakorlások

Online Chi Kung gyakorlás I-II. Kezdőknek és Ismétlőknek Zoomon Online

Chi Kung tanfolyam I-II.

 

Minden heti rendszerességű edzés, gyakorlás:

Budapesti Tai Chi edzések, teremben, szabadtéren, jól megközelíthető helyszínen!

Zoomon Online felvételről – Tai Chi Chuan edzések, tanfolyamok

 

Táborok, Gyakorló Hétvégék

Hétvégi Tai Chi Chuan Gyakorlónap 2023. augusztus 19.

Hétvégi Tai Chi Chuan Gyakorlónap – havonta 2023.

 

A Nagy Nyári Tai Chi Chuan és Chi Kung Intenzív Edzőnapok 2023. július beharangozó

A Nagy Nyári Tai Chi Chuan és Chi Kung Intenzív Edzőnapok 2023. július 11-16.

 

Nyári Tai Chi Chuan Gyakorló Hétvége 2023. augusztus 16-20.

Hétvégi Tai Chi Chuan Gyakorlónap 2023. augusztus 19.

 

A 2023. évi Őszi Tai Chi Táborra új helyszínen leszünk, a dátuma 2023. október 3-8.!

Őszi Tai Chi Chuan Tábor 2023. október beharangozó

Őszi Tai Chi Chuan Tábor Borsihalom 2023. október 3-8.

.

Az edzések, gyakorlások, táborok árakról, a programszervezési hozzájárulásról az ismertetőkben tudsz tájékozódni!

Regisztrációdat és kérdéseidet itt küldd el!

Jelentkezz most!

 

 

Kérdéseid a kapcsolat oldalon teheted fel, írj nekem bizalommal!

Szeretettel várlak!

Farkas Gábor Viking 

SanBao Tai Chi Chuan és Chi Kung

+36209717431

 

Hírek, események

Beszámoló a 13. Nagy Nyári Tai Chi Chuan és Chi Kung Intenzív Edzőnapok 2023. július 11-16. táborról

Nagyszerűen sikerült a 13.  Nagy Nyári Tai Chi Chuan és Chi Kung Intenzív Edzőnapok 2023. július 11-16. táborunk! Az előzetes terveimhez, felkészülésének megfelelően zajlott a tábor, és minden csoport megtanulta azt, amit szerettem volna megtanítani nekik! Néha hajtottam az edzéseket, viszont volt utána pihenőidő és közös vagy egyéni szabadprogram is. Képekkel bajban vagyok, talán Google fotókból megosztom,

Hogyan képzi tovább magát egy tai chi oktató?

(2013.) Hát, találkozik egy másik tai chi oktatóval, eszmét cserélnek, vagy „beülnek” egymás szemináriumára. Így történt ez ezen a héten is, mikor találkoztam Andrey Serednyakovval. Régi is merősként üdvözöltük egymást, bár azt egyikünk sem tudja, hogy pontosan hol és mikor is találkoztunk először. Jóbarátok 01 – Hogy kerülsz Te ide? – Hát, jöttem a szemináriumodra.

Keddi Tai Chi és Chi Kung Teljesen Kezdő, Alapozó Alaptanfolyam Budapesten

Kedves Érdeklődő! Teljesen Kezdők számára indítok Teljesen Kezdő, Alapozó Tai Chi és Chi Kung Alaptanfolyamot Budapesten, jól megközelíthető helyszínen! A személyes, jelenléti foglalkozást annak ajánlom, aki most szeretné teljesen elölről elkezdeni a Tai Chi (Taiji, Tajcsi) és a Chi Kung (Qi Gong, Csikung) tanulását.

Kezdő Chi Kung tanfolyam – Teljesen kezdőknek és ismétlőknek – Zoomon Online Felvételről

Chi Kung Tanfolyam Kezdőknek és Ismétlőknek – online felvételről Kezdő Chi Kung tanulása, gyakorlása – kérdések, jelentkezés – Online Felvételről Örömmel tájékoztatlak, hogy lehetőség van Kezdő és Ismétlő Chi Kung Tanfolyamra – online felvételről! Haladó Chi Kung akkor lesz, ha jelzed nekem, hogy szeretnél jönni!

Online Teljesen kezdő, Alapozó Tai Chi és Chi Kung Alaptanfolyam Zoomon Felvételről

Kedves Érdeklődő! Teljesen kezdők számára Teljesen kezdő, Alapozó Tai Chi (Taiji) és Chi Kung (Qigong) Alaptanfolyam Zoomon Online Felvételről, egyéni kezdéssel, a jelentkezésed utáni első csütörtöktől 18:30-20:00 óráig. A Zoomon Online Felvételről foglalkozást annak ajánlom, aki most szeretné teljesen elölről elkezdeni a Tai Chi (Taiji) tanulását és nincs lehetősége eljönni a heti rendszerességű személyes edzésekre.

11.23. Az Enyhe Havazás időszakhoz tartozó Chen Xiyi Chi Kung (Qigong) gyakorlat

Az Enyhe Havazás napjával kezdődő időszakhoz tartozó Chen Xiyi Chi Kung (Qigong) gyakorlat Chen Xiyi Chi Kung (Qigong) gyakorlata Teliholdtól Újholdig, a tizedik Hold második felére. Alább olvashatod Chen Xiyi Chi Kung (Qigong) gyakorlatát mely a tizedik Hold második felére szól és Teliholdtól Újholdig javasolt végezni. A gyakorlat nagy frissességet ad, oldja az ehhez az

Viking

Farkas Gábor Viking
Tai Chi Chuan és Chi Kung specialista

Lépj kapcsolatba velem!
Viking tanfolyamaira az alábbi elérhetőségeken keresztül tudsz jelentkezni: +36 20 971 7431

hello[kukac]sanbao[pont]hu

Töltsd le az ingyenes Életerő Növelő Chi Kung ismertetőnket itt!

"A Tavasz Visszahozatala az, hogy az elfeledett álmaink is visszajönnek vele."

A letöltésért cserébe nem kérek semmit, még az e-mail címedet sem!
Annak viszont örülök, ha bárhol megosztod a letöltés linkjét, vagy bármely tartalmat, cikkemet, oldalamat!